Nótár Mary is leadta már szavazatát! Árulkodó szavakat írt a fotóhoz: “Az a legszomorúbb, hogy egy Nemzet vagyunk és…”
Nótár Mary is leadta már szavazatát! Árulkodó szavakat írt a fotóhoz bejegyzésében:
“Biztos ami biztos, én is leadtam a szavazatomat már” – hangsúlyozta posztjában.
A kommentelőknek több se kellett, a “biztos ami biztos” szófordulatból egyesek tudni vélik, kire szavazhatott.
Mary ezért egy újabb bejegyzést írt ezzel kapcsolatban: “Jajjj ezek a kombinálások! Tudjátok az a legszomorúbb, hogy egy Nemzet vagyunk és ilyen elfajult helyzet alakult ki napjainkban!
Mindenkinek szuverén joga a választás és Állampolgári kötelességünk, de az egymás iránti szeretetet,tiszteletet ne múlja felül semmi” – hangsúlyozta.
Közben Tilla videóban árulta el, kire szavaz ma, vasárnap. Nem köntörfalazott, kitálalt, miért döntött így: ide kattintva megnézheted.
Puskás Peti sem titkolta, hogyan szavaz vasárnap! Meglepő, mit árult el: ide kattintva láthatod.
“Isten Áldjon Mindenkit és további szép napot” – írta fotója mellé Nótár Mary.
Neked mi a véleményed az énekesnő szavairól?
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!
(Kiemelt kép: Nótár Mary Instagram oldala)