Nótár Mary is leadta már szavazatát! Árulkodó szavakat írt a fotóhoz: “Az a legszomorúbb, hogy egy Nemzet vagyunk és…”

Nótár Mary is leadta már szavazatát! Árulkodó szavakat írt a fotóhoz bejegyzésében:

“Biztos ami biztos, én is leadtam a szavazatomat már” – hangsúlyozta posztjában.

A kommentelőknek több se kellett, a “biztos ami biztos” szófordulatból egyesek tudni vélik, kire szavazhatott.

Mary ezért egy újabb bejegyzést írt ezzel kapcsolatban: “Jajjj ezek a kombinálások! Tudjátok az a legszomorúbb, hogy egy Nemzet vagyunk és ilyen elfajult helyzet alakult ki napjainkban!

Mindenkinek szuverén joga a választás és Állampolgári kötelességünk, de az egymás iránti szeretetet,tiszteletet ne múlja felül semmi” – hangsúlyozta.

Közben Tilla videóban árulta el, kire szavaz ma, vasárnap. Nem köntörfalazott, kitálalt, miért döntött így: ide kattintva megnézheted.

Puskás Peti sem titkolta, hogyan szavaz vasárnap! Meglepő, mit árult el: ide kattintva láthatod.

“Isten Áldjon Mindenkit és további szép napot” – írta fotója mellé Nótár Mary.

Neked mi a véleményed az énekesnő szavairól?

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Nótár Mary (@notarmary) által megosztott bejegyzés

Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani! 

(Kiemelt kép: Nótár Mary Instagram oldala)