Kiderült, melyek voltak az utolsó fotók, amik a hétfőn elhunyt Schmuck Andorról készültek: megrázó képek!
Hétfő délután érkezett a szomorú hír: elhunyt Schmuck Andor, aki igazi életművész, és barátai szerint nagyon jó ember volt.
Középfokú üzleti tanulmányokat folytatott, majd osztálytársaival egy éjjel-nappali közértet nyitott a Dohány és a Rottenbiller utca sarkán.
Politikai pályafutását a Magyar Szocialista Párttal (MSZP) szorosan együttműködő Baloldali Ifjúsági Társulásban (BIT) kezdte. 1994 és 1998 között Újpesten helyi önkormányzati képviselő volt.
1995-ben a Xénia Láz Egyesület titkáraként működött, majd egy ideig a Magyar Motorsport Szövetség elnöke.
2000 szeptemberében részt vett Az Európai Magyarországért mozgalom megalapításában, az év végén Zámbó Jimmy személyi menedzsereként működött.
2004-ben az ő közreműködésével alakult meg a Tisztelet Társasága nevű, szépkorúakat támogató szervezet.
Miután 2025. július 12-én posztolt utoljára a Facebookon, ismerősei utána nem tudták elérni, ezért értesítették a hatóságokat. Július 14-én tűzoltók törtek be a lakásába, ahol holtan találták.
A nyilvánosság idén márciusban, a TV2 Nagy Duett című műsorának élő adásában értesülhetett a betegségéről, amikor arról beszélt, hogy több életmentő kezelés vár rá. De azt nem árulta el, hogy pontosan milyen betegséggel küzd.
Utoljára pénteken posztolt a Facebookon, az itt látható képek minden bizonnyal az utolsó fotók, amik róla készültek:
Nyugodjon békében.
Oszd meg, hogy mások is láthassák!