Ha mostanában vásároltál zsömlét vagy kiflit a Lidl-ben, nehogy megedd, vidd vissza!
A Lidl Magyarország Bt. tájékoztatta a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatalt (Nébih), hogy a termékek esetleges – kék színű, kemény műanyagdarabbal történt – szennyezettsége miatt visszahívja a 2019. szeptember 11-én gyártott vizes zsemlét és tejes kiflit. A termékek már nincsenek forgalomban.
A Lidl a visszahívásról fogyasztóit az érintett üzleteiben, az üzlettérben elhelyezett plakátokon tájékoztatta.
Az érintett termékek azonosító adatai:
- Termék megnevezése: Vizes zsemle, 55 g
- Termék megnevezése: Tejes kifli, 45 g
- Gyártási tétel: 2019. szeptember 11.
A Nébih arra kéri a fogyasztókat, hogy amennyiben a fenti azonosítókkal ellátott termékből vásároltak, ne fogyasszák el azokat!
Oszd meg, hogy minél többen tudjanak róla!
(Fotó: MTI/Vajda János)