Magyar Péter elárulta, mi mindenről tárgyalt a NATO főtitkárával: “Elmondtam a főtitkár úrnak, hogy Magyarország nem küld…”

“Fontos megbeszélést folytattam Mark Rutte NATO-főtitkárral Brüsszelben” – kezdte bejegyzését Magyar Péter.

“Magyarország ismét megbízható partnere lesz a világ legerősebb katonai-védelmi szövetségének.

Mark Rutte főtitkár úrral egyetértettünk abban, hogy a magyar honvédek kiváló munkát végeznek a NATO koszovói békefenntartó missziója keretében.

Elmondtam a főtitkár úrnak, hogy Magyarország nem küld sem fegyvereket sem harci eszközöket az orosz-ukrán háborúba” – hangsúlyozta a miniszterelnök.

Közben Orbán Viktor épp a kisbuszába akart beszállni, mikor feltették neki a kérdést: nem tart-e a bíróságtól?! Videón, mit válaszolt: ide kattintva láthatod.

Őrület, milyen különleges házikedvenc fogadta Magyar Péteréket Brüsszelben! A kamerák mindent vettek: ide kattintva megnézheted.

Magyar Péter brutálisan kiosztott egy Fideszes képviselőt! Az ellenzék döbbenten hallgatta, mi mindent árult el a magyar kormányfő! A videót ide kattintva tekintheted meg.

“Mark Rutte tájékoztatott a július 7-8-i ankarai NATO-csúcs előkészületeiről és a Hormuzi-szorosnál kialakult nemzetközi konfliktus részleteiről” – írta az itt látható fotóhoz a magyar kormányfő.

Neked mi a véleményed?

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Péter Magyar (@magyar_peter_official_the_man) által megosztott bejegyzés

Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!