Vitézy Dávid a Parlementben rántotta le a leplet az Orbán Kormány 4. hazugságáról! Videóra vették, mit mondott:

Vitézy Dávid miniszteri munkájának fő fókusza eddig az uniós források hazahozatala volt, ebből indítaná el a Baross Gábor vasút- és hévfejlesztési programot, és a budapesti repülőtér vasúti bekötését.

Parlamenti felszólalásaiban keményen kritizálta a korábbi kormány pazarló autópálya-koncesszióit és a közpénzek átláthatatlanságát.

Törvényjavaslatot nyújtott be a vizuális környezetszennyezés és gyűlöletplakátok ellen, szigorítaná a politikai reklámok közterületi elhelyezését.

Célként tűzte ki a vidéki közlekedés fejlesztését, az egységes tarifarendszert és új KRESZ bevezetését, hangsúlyozva: “a politika számára eszköz, nem cél”.

Vitézy Dávid nemrég brutálisan kiosztotta Rétvári Bencét a Parlamentben! A KDNP frakcióvezetője csak pislogott kínjában: ide kattintva láthatod.

Azt is a Fideszesek szemébe mondta, mit gondol róluk! Remegtek a falak a Parlamentben a kemény szavai után, felvették videóra: ide kattintva megnézheted.

A Parlamentben felfedte, mit tett Lázár János! A Fideszes képviselők csak lapítottak: ide kattintva megtekintehted.

Itt pedig a lentebbi videóból kiderül, hogy mi volt az Orbán-kormány 4. hazugsága.

Neked mi a véleményed?

Oszd meg, hogy mások is tudjanak róla!