Nekiestek a kommentelők Schobert Norbinak és Rácz Jenőnek, retusálással vádolják őket: te mit gondolsz?
Mi is beszámoltunk arról, hogy Rácz Jenő Schobert Norbit kérte meg arra, hogy kicsit hozza őt formába az esküvője előtt. Egészen pontosan úgy történt a dolog, hogy Jenő panaszkodott Norbinak, hogy kicsit formán kívül van, Norbi pedig nem kertelt, megmondta Jenőnek, hogy túlsúlyos.
Azonban Norbi nemcsak kritikát fogalmazott meg, azt is mondta neki, hogy egy hónap alatt 90 kilóról 80 alá viszi. Ez pedig így is lett, legalább is a képek erről tanúskodnak. Erről szóló cikkünket IDE KATTINTVA tudod elolvasni.
Igen ám, de az itt látható fotók alá egyre több olyan komment érkezett, ami szerint a kép manipulált, a fej Rácz Jenőé, de a test nem. Mi nem szeretnénk állást foglalni a kérdésben, mindenkinek a saját megítélésére bízzuk, mit gondol.
A képeket elnézve Neked mi a véleményed? Szerinted is retusált képről van szó vagy csak Jenő és Norbi irigyei nem tudják elfogadni, hogy Jenő ilyen rövid idő alatt ilyen szép eredményt ért el a fogyásban?
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!
(Képek forrása: Rácz Jenő és Schobert Norbi Instagram oldala)

