Az Orbán-kormány tagjai levelet írtak Orbán Anita miniszternek, Magyar Péter nem finomkodott: “Szóljatok a bukott főnökötöknek, hogy…”
Orbán Viktor is megosztotta azt a nyílt levelet, amit az Orbán-kormány tagjai írtak Orbán Anita külügyminiszternek.
Magyar Péter nem hagyta szó nélkül, mutatjuk, mit írt a miniszterelnök:
“A nevüket sem vállaló, gyáva egykori fideszes miniszterek aláírás nélküli levélben gyalázzák Orbán Anitát.
Azok árulózzák most Magyarország miniszterelnök-helyettesét, akik éveken keresztül elárulták a hazánkat és elárulták a magyarokat. Azok gyalázkodnak most gyáván, akik tálcán kínálták fel a csodaszép országunkat idegeneknek, azok, akik orosz hekkereket és idegen ügynököket hívtak segítségül.
Azt a női minisztert támadják és gyalázzák, akit ellentétben Szijjártó Péterrel nem véd hatvan TEK-es a magyar adófizetők pénzén. Azt a külügyminisztert próbálják megalázni, aki minden pillanatban a magyar emberekért és egy szuverén Magyarországért dolgozik” – hangsúlyozta a kormányfő.
Ha kíváncsi vagy a nyílt levélre, amit végül Orbán Viktor is közzétett, ide kattintva láthatod.
Magyar Péter így folytatta válaszát: “Kedves gyáva, neveteket sem vállaló maffiózók!
Ne Orbán Anitát támadjátok és gyalázzátok! Ne ti végezzétek el a piszkos munkát! Szóljatok inkább a gyáván megfutamodó és nők szoknyája mögé bújó, bukott főnökötöknek, hogy itt vagyok én.
Ha mondanivalója van nekem, vagy a honfitársainknak, akkor szedje össze a bátorságát, játsszon nyílt lapokkal és vállalja a tetteiért a felelősséget!
Hajrá Anita” – zárta sorait a miniszterelnök.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!