Szombaton újra színpadra állt Demjén Ferenc! Videón súlyos balesete utáni első fellépése:
Demjén Ferenc is színpadra állt szeptember 20-án a Digitális Polgári Körök rendezvényen.
Méghozzá ő volt az, aki megnyitotta a találkozót, és hatalmas siker övezte a fellépését.
“A közönség felállva tapsolt, énekelt és integetett neki, a levegő megtelt izgalommal és tisztelettel.
Demjén Ferenc a „Szabadság vándorai” című dalát adta elő. A közönség minden egyes hangot együtt énekelt vele.
Amikor a dal első akkordjai megszólaltak, az aréna megtelt élettel és eufóriával” – írja a Bors.
Rengetegen aggódtak Rózsiért, mikor augusztusban kiderült, hogy az énekes súlyos felsőcombtörést szenvedett.
Megműtötték, majd azt követően rehabilitáción vett részt, ám az alábbi felvétel tanúsága szerint már ismét jól van.
A videónak köszönhetően te is belepillanthatsz abba, milyen volt a művész baleset utáni első fellépése.
Neked hogy tetszik?
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Oszd meg, hogy mások is láthassák!
(Kiemelt kép: Bors)