Szombaton újra színpadra állt Demjén Ferenc! Videón súlyos balesete utáni első fellépése:

Demjén Ferenc is színpadra állt szeptember 20-án a Digitális Polgári Körök rendezvényen.

Méghozzá ő volt az, aki megnyitotta a találkozót, és hatalmas siker övezte a fellépését.

“A közönség felállva tapsolt, énekelt és integetett neki, a levegő megtelt izgalommal és tisztelettel.

Demjén Ferenc a „Szabadság vándorai” című dalát adta elő. A közönség minden egyes hangot együtt énekelt vele.

Amikor a dal első akkordjai megszólaltak, az aréna megtelt élettel és eufóriával” – írja a Bors.

Rengetegen aggódtak Rózsiért, mikor augusztusban kiderült, hogy az énekes súlyos felsőcombtörést  szenvedett.

Megműtötték, majd azt követően rehabilitáción vett részt, ám az alábbi felvétel tanúsága szerint már ismét jól van.

A videónak köszönhetően te is belepillanthatsz abba, milyen volt a művész baleset utáni első fellépése.

Neked hogy tetszik?

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

BorsOnline (@borsonline) által megosztott bejegyzés

Oszd meg, hogy mások is láthassák! 

(Kiemelt kép: Bors)