Szombaton Orbán Viktor nekiesett magyar Péternek: “A frissen hivatalba lépett miniszterelnök szamárságokat beszél, mert…”
Szombaton Orbán Viktor nekiesett magyar Péternek. Így fogalmazott legújabb posztjában:
“A frissen hivatalba lépett miniszterelnök szamárságokat beszél. A leköszönt nemzeti kormány az országot nem kifosztotta, hanem felemelte.
Az állami vagyont megduplázta, a devizatartalékot történelmi csúcsra emelte, az ország aranytartalékját 36-szorosára növelte. Az ország kifosztása a Tisza-kormány hivatalba lépésével most válik valóságos veszéllyé.
A Pénzügyminisztériumot odaadták a bankároknak, a gazdasági minisztérium a Shellé, a Soros-hálózat beköltözött a miniszterelnöki hivatalba. Az ország kifosztása ellen harcolni fogunk” – hangsúlyozta.
Rendhagyó dalba foglalták Orbán Viktor leltárját! Klip is készült a nótához, ami cseppet sem lett átlagos: ide kattintva láthatod.
Közben Magyar Péter szombat délelőtt kamerákkal lépett be a Karmelitába! Most végre kiderül, hogy néz ki a káprázatos kert és a belső helyiségek: ide kattintva megnézheted.
Magyar Péter szombat reggel bámulatos csomagot kapott! Elképesztő, mi volt a dobozokban: ide kattintva megtekintheted a videót.
Orbán Viktor így zárta friss bejegyzését: “A végkielégítésemet, amely jogszabály alapján jár, a kárpátaljai Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthonnak adományozom.”
Íme a teljes poszt:
Oszd meg, hogy mások is láthassák!