Kitálalt a Fidesz politikusa, miniszteri biztos a vereség okairól: durván nekiment pártjának videójában! “A felelősöket ki kell vágnunk végre a…”

Kitálalt a Fidesz politikusa, miniszteri biztos a vereség okairól: durván nekiment pártjának videójában.

Ferencz Orsolya ezt mondta: “Fáj és fájhat a vereség, és azért, mert nekünk van hitünk.

De pont ebből a fájdalomból fakad az is, hogy tudjuk, hogy élünk. És soha nem fogjuk feladni” – emelte ki a politikus.

“Először is most meg kell tisztulnunk. Világosan kell beszélnünk. Mikor nem, hogyha most nem.

A vereség okait mindannyian tudjuk, sejtjük. Az ezért felelősöket pedig ki kell vágnunk végre a nemzeti oldal testéből.

Ez máshogy egész egyszerűen nem fog menni” – hangsúlyozta beszédében a miniszteri biztos.

Amire nincs igény, az a megmagyarázhatatlan mesés gazdagodás, a nepotizmus, a kontraszelekált megélhetési karrierjobboldaliak tucatjai, falkái.

Tőlük igenis el kell végre búcsúznunk” – szögezte le a nagy visszhangot kapott felvételen.

Itt a teljes beszédet megnézheted:

Oszd meg, hogy mások is láthassák!