Kitálalt a Fidesz politikusa, miniszteri biztos a vereség okairól: durván nekiment pártjának videójában! “A felelősöket ki kell vágnunk végre a…”
Kitálalt a Fidesz politikusa, miniszteri biztos a vereség okairól: durván nekiment pártjának videójában.
Ferencz Orsolya ezt mondta: “Fáj és fájhat a vereség, és azért, mert nekünk van hitünk.
De pont ebből a fájdalomból fakad az is, hogy tudjuk, hogy élünk. És soha nem fogjuk feladni” – emelte ki a politikus.
“Először is most meg kell tisztulnunk. Világosan kell beszélnünk. Mikor nem, hogyha most nem.
A vereség okait mindannyian tudjuk, sejtjük. Az ezért felelősöket pedig ki kell vágnunk végre a nemzeti oldal testéből.
Ez máshogy egész egyszerűen nem fog menni” – hangsúlyozta beszédében a miniszteri biztos.
Amire nincs igény, az a megmagyarázhatatlan mesés gazdagodás, a nepotizmus, a kontraszelekált megélhetési karrierjobboldaliak tucatjai, falkái.
Tőlük igenis el kell végre búcsúznunk” – szögezte le a nagy visszhangot kapott felvételen.
Itt a teljes beszédet megnézheted:
Oszd meg, hogy mások is láthassák!