Dráma a stúdióban! Élő adásban ájult el az ATV vendége: itt a felvétel
Szerda este drámai pillanatoknak lehettek szemtanúi az ATV műsorának nézői illetve a műsor vendégei.
Élő adásban rosszul lett és elájult Kis-Benedek József biztonságpolitikai szakértő, aki a MaiTéma című műsor vendége volt.
Az ATV közleménye szerint rögtön megszakították az adást, és azonnal mentőt hívtak.
Így szól a közlemény: “Kis-Benedek József a ma esti MaiTéma élő adása közben rosszul lett.
rögtön megszakítottuk adásunkat, a kollégáink azonnal mentőt hívtak, akik gyorsan kiérkeztek a televízió székházába, és szakszerűen ellátták” – írják.
Tompos Márton momentumos országgyűlési képviselő volt Kis-Benedek József egyik beszélgetőtársa a műsorban.
A Telexnek 22 óra után a helyszínről a képviselő azt mondta, Kis-Benedeket ellátták a mentők, és már jól van, szerencsére nem ütötte meg magát az ájuláskor.
Kis-Benedek József a Nemzeti Közszolgálati Egyetem oktatója. A felvételeken látszik, hogy a szakértő az ájulást megelőzően rengeteg vizet ivott.
Valószínű, hogy már ekkor sem érezte jól magát. Itt láthatod a drámai pillanatokat:
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!